ZARZĄDZANIE MIESZKANIAMI NA WYNAJEM – KRAKÓW

SZUKANIE NAJEMCY | WYNAJEM | OBSŁUGA | KONTROLA 24/7

WYNAJMIEMY TWOJE MIESZKANIE SZYBKO I W DOBREJ CENIE

 • Chcesz wynająć swoje krakowskie mieszkanie?
 • Nie masz czasu opiekować się najemcą?
 • Chcesz mieć pewność, że wszystko jest pod kontrolą w wersji 24/7?

Nasza oferta spełni WSZYSTKIE Twoje potrzeby!

Za nasze kompleksowe usługi zapłacisz jedynie 10% kwoty wynajmu swojego mieszkania (+23% VAT).

Jedyny warunek – Twoje mieszkanie musi być zlokalizowane na terenie Krakowa.

Sprawdź co obejmuje nasza oferta

 

WYNAJEM MIESZKAŃ KRAKÓW - ZAKRES USŁUG

PRZEJMUJEMY WSZYSTKIE OBOWIĄZKI, A TY ZARABIASZ!

W ramach naszej oferty zapewniamy:

 

 • szukanie najemcy  – znajdziemy dla Ciebie najemcę, który spełni Twoje oczekiwania finansowe
 • opłacanie rachunków – nareszcie nie będziesz pilnować terminów,  ponieważ w Twoim imieniu dokonamy wszystkich płatności
 • kontakt z administratorem/zarządcą – będziemy utrzymywać stały i bezpośredni kontakt z administratorem lub zarządcą budynku, a w razie jakichkolwiek problemów natychmiast zareagujemy, aby (jeśli to możliwe) załatwić sprawę w ramach naszych kompetencji.
 • reprezentowanie na zebraniach wspólnoty – będziemy reprezentować Cię podczas zebrań i poinformujemy Cię o wszystkich istotnych kwestiach.
 • przeprowadzanie drobnych bieżących napraw – po wcześniejszej konsultacji - we własnym zakresie - zlecimy wykonanie bieżących napraw rzetelnym fachowcom i przedstawimy Ci do wglądu rachunek lub fakturę.
 • sprzątanie przed i po wyprowadzce najemcy – gwarantujemy, że Twoje mieszkanie zostanie rzetelnie posprzątane, tak aby zapewnić potencjalnemu najemcy komfort i pomóc mu podjąć pozytywną decyzję.
 • dbanie o inne opłaty związane z posiadaniem nieruchomości: podatki, ubezpieczenia,  itd. – będziemy monitorować wszystkie kwestie związane z opłatami zapewniając Ci spokój i 100% pewność.
 • miesięczny lub kwartalny raport z zarządzania mieszkaniem – dokument pozwoli Ci monitorować naszą pracę oraz kontrolować sytuację związaną z wynajmem.
 • całodobowa linia awaryjna dla najemcy – Twój najemca w awaryjnych sytuacjach będzie mógł kontaktować się z nami 24/7, a w razie kłopotów liczyć na szybką pomoc.
 • możliwość zorganizowania dodatkowych mebli, przeprowadzki i remontu – polecimy Ci usługi sprawdzonych fachowców, a na życzenie przejmiemy obowiązki związane z ich koordynacją, tak aby zapewnić Ci oszczędność czasu i nerwów.

Usługa Zarządzania mieszkaniem kierowana jest do osób które cenią sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do nieruchomości. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy Państwu w stanie zaoferować kompleksową usługę która odciąży Was w codziennych problemach związanych z wynajmem.

Dla Kogo Usługa ?

Usługa kierowana jest do osób które nie są w stanie zarządzać i opiekować się własną nieruchomością z różnych względów. 90% naszych partnerów to osoby które przebywają na stałe za granicą lub  mają pracę zawodową która nie pozwala im na sprawowanie pieczy nad mieszkaniem.

 

Jaki typ nieruchomości ?

Jesteśmy mała firmą, która ceni sobie najwyższy standard usług, dlatego też wszystkie nasze mieszkania traktowane są w sposób indywidualny. Do oferty zarządzania przyjmujemy mieszkania w każdym standardzie i lokalizacji. Warunkiem przyjęcia mieszkania jest wstępne spotkanie, na podstawie którego określamy czy dane mieszkanie nadaje się do zarządzania.

 

Jak to działa ?

Po spotkaniu i ocenieniu możliwości nieruchomości, podpisujemy umowę o zarządzenie. Aby móc w pełni administrować lokalem niezbędne jest także pełnomocnictwo, które umocuje nas do podpisywania i rozwiązywania umów, a także do występowania przed różnymi organami jak Urząd Skarbowy czy różnego rodzaju dostawcami mediów. Przy dużych wspólnotach ściśle współpracujemy z zarządcami nieruchomości, o czym właściciel nieruchomości jest na bieżąco informowany. Każde mieszkanie jest szczegółowo opisane, w dwóch językach na naszej stronie a także na portalach z którymi współpracujemy – dzięki temu właściciel widzi jaki jest status i stan mieszkania.

 

Czas na szukanie najemcy

Dzięki temu, że jesteśmy małym biurem nieruchomości, mamy możliwość znaleźć najemcę na każdą nieruchomość która jest przyjęta w systemie zarządzania. Opcja zarządzania mieszkaniem z wynajmem daje Państwu wiele korzyści:

- brak kosztów związanych z marketingiem, portalami,

- współpraca z większością biur nieruchomości na rynku w celu zwiększenia efektywności w wynajmie,

- ułożenie umowy dopasowanej do wymagań Wynajmującego i Najemcy,

- zaoszczędzenie czasu na prezentacji mieszkania, które często odbywa się kilkukrotnie w ciągu tygodnia

- współpracę w firmami relokacyjnymi które dostarczają pewnych i długoterminowych najemców,

Koszty

Firma pobiera 10% wartości miesięcznego czynszu tylko w momencie kiedy mieszkanie jest wynajęte.

BRAK OPŁAT STARTOWYCH

Usługi dodatkowe

Jeśli planujesz kupić nieruchomość pod wynajem i jest to Twoje pierwsze mieszkanie inwestycyjne. Skontaktuj się z nami, dla takich klientów posiadamy pełną ofertę która zaczyna się od zakupu poprzez wykończenie i finalnie wynajęcie mieszkania.

 

CZAS NA KONTROLOWANY WYNAJEM Z PAKIETEM KORZYŚCI

Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o szczegóły

 

Serdecznie zapraszamy