Pragniemy Państwa zaprosić do zapoznania się z nową inwestycją którą mamy przyjemność obsługiwać. Z radością chcemy zaoferować Państwu luksusowe apartamenty na wynajem w samym Sercu Krakowa. Zapraszamy do przeczytania informacji na temat Rezydencji a także do odwiedzenia strony www.saregorezydencja.pl
Na naszej stronie znajdziecie Państwo oferty poszczególnych apartamentów - wystarczy w rubryce słowa kluczowe wpisać "Sarego". Zapraszamy!

Rezydencja Sarego to prestiżowa enklawa w samym sercu magicznego Krakowa, w której odkryjesz nowy wymiar luksusu. Nowa, 5-piętrowa kamienica z tarasem widokowym, zachwycające subtelnym wzornictwem stylowe apartamenty, nowoczesny klub Fitness, sauna, profesjonalny Concierge, podziemny parking oraz kompleksowa obsługa 24/7 – to dopiero początek oferty, którą zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY i ZAMIESZKAJ W CENTRUM SWOICH MARZEŃ

LOKALIZACJA

10 minut spacerem na magiczny krakowski Rynek, kilka chwil, aby znaleźć się na Wawelskim Wzgórzu, krótki spacer na Stary Kazimierz – czy możesz sobie wyobrazić lepszą lokalizację?

PRESTIŻ WYRAŻONY W M2

Proponujemy ekskluzywne mieszkania o wnętrzach zachwycających każdym detalem i stonowaną kolorystyką. Wszystkie apartamenty posiadają stylową łazienkę oraz kuchnię wyposażoną w designerski sprzęt AGD. Aby zachować secesyjny klimat odrestaurowaliśmy oryginalne drewniane parkiety z lat 30, które sprawiają, że wnętrza są przytulne i bardzo eleganckie.   

W Rezydencji SAREGO wynajmiesz:

  • mieszkania od 100 m2
  • jedyny w Krakowie luksusowy PENTHOUSE o powierzchni 350 m2  z zachwycającym widokiem na najpiękniejsze miejskie krajobrazy w Polsce.

Kamienica oraz podziemny parking dla lokatorów są monitorowane 24/7, a bezpieczeństwo gwarantują nowoczesne rozwiązania IT, profesjonalna ochrona oraz elegancki Concierge.

W rezydencji SAREGO możesz dbać o swoją kondycję korzystając z nowoczesnego centrum Fitness oraz regenerować siły w ekskluzywnej saunie.

USŁUGI DODATKOWE

Wynajmując mieszkanie w rezydencji SAREGO możesz korzystać z naszych dodatkowych usług, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas. Na życzenie odbierzemy Twoje dzieci ze szkoły, zrobimy zakupy, zarezerwujemy samolot, wynajmiemy housekeeping lub zaopiekujemy się psem.

WYGODNY & OPŁACALNY WYNAJEM APARTAMENTÓW

- ZAWSZE JESTEŚ U SIEBIE –

Proponujemy Ci znacznie więcej niż standardowy wynajem prestiżowych apartamentów, ponieważ w naszej rezydencji zawsze będziesz czuć się jak u siebie.

Obecność profesjonalnego Concierge’a zapewnia Rezydencji wyjątkową atmosferę, a Tobie prywatność oraz najwyższy poziom codziennej obsługi.

Twoje luksusowe mieszkanie czeka na Ciebie zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, a wyjeżdżając z Krakowa do Londynu, Paryża, czy Nowego Jorku  po prostu zamykasz za sobą drzwi nie troszcząc się o nic więcej.   

KONKRETNE LICZBY

Zakup mieszkania o proponowanym przez nas standardzie w ścisłym centrum Krakowa, np. przy ul. Sarego) kosztuje średnio od 16.000 do 26.000 zł za m2 (średni koszt mieszkania od 1.300.000 - 3.900.000 PLN),  a  jednorazowa inwestycja w apartament o powierzchni 350 m2 to wydatek powyżej 7.000.000 PLN.   

Chimeryczna specyfika polskiego rynku nieruchomości sprawia, że zwrot zainwestowanych środków nastąpi dopiero po ok. 20 latach, a znalezienie nabywcy luksusowych apartamentów to trudne i czasochłonne zadanie. Ponadto potencjalnym inwestorom nabywcom zależy na usługach All Inclusive oraz doskonałej kondycji posesji.  

W tej sytuacji lokata kapitału  jest obciążona ryzykiem, że, chcąc sprzedać mieszkanie, możemy nie odzyskać poniesionych kosztów związanych z jego zakupem i współfinansowaniem  modernizacji budynku.

DLACZEGO WYNAJEM SIĘ OPŁACA?

  • Decydując się na wynajem nie angażujesz jednorazowo znacznych środków finansowych.
  • Zyskujesz do dyspozycji luksusowy apartament w ramach gwarantowanej opłaty miesięcznej, której wysokość zależy od wybranej przez Ciebie opcji.
  • Umowa najmu zapewnia Ci monitoring i profesjonalną ochronę 24/7, housekeeping oraz utrzymanie bardzo dobrego stanu technicznego części wspólnych.
  • Możliwość negocjacji cen na usługi dodatkowe (takie jak opieka nad dziećmi, zakupy, czy sprzątanie).
  • W przypadku zmiany planów biznesowych lub osobistych możesz rozwiązać umowę bez konieczności zajmowania się sprzedażą lub wynajmem .
  • Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z tzw. funduszem remontowym.

KONTAKT

Jeśli szukasz luksusowego mieszkania w samym sercu Krakowa, to trafiłeś pod właściwy adres. Rezydencja Sarego to prestiż, komfort, unikalny design oraz idealna propozycja dla osób ceniących niezależność.

Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź nas w naszym biurze przy ul.Sarego 24/1 lub dzwoniąc pod numer 12 426 45 37

Serdecznie zapraszamy!