Zarządzanie najmem

ZARZĄDZANIE MIESZKANIAMI NA WYNAJEM – KRAKÓW
SZUKANIE NAJEMCY | WYNAJEM | OBSŁUGA | KONTROLA 24/7
WYNAJMIEMY TWOJE MIESZKANIE SZYBKO I W DOBREJ CENIE

Chcesz wynająć swoje krakowskie mieszkanie?
Nie masz czasu opiekować się najemcą?
Chcesz mieć pewność, że wszystko jest pod kontrolą w wersji 24/7?
Nasza oferta spełni WSZYSTKIE Twoje potrzeby!
Za nasze kompleksowe usługi zapłacisz jedynie 10% kwoty wynajmu swojego mieszkania.
Jedyny warunek – Twoje mieszkanie musi być zlokalizowane na terenie Krakowa.

Sprawdź co obejmuje nasza oferta 

WYNAJEM MIESZKAŃ KRAKÓW - ZAKRES USŁUG
PRZEJMUJEMY WSZYSTKIE OBOWIĄZKI, A TY ZARABIASZ!

W ramach naszej oferty zapewniamy:

Usługa Zarządzania mieszkaniem kierowana jest do osób które cenią sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do nieruchomości. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy Państwu w stanie zaoferować kompleksową usługę która odciąży Was w codziennych problemach związanych z wynajmem.

Dla Kogo Usługa ?

Usługa kierowana jest do osób które nie są w stanie zarządzać i opiekować się własną nieruchomością z różnych względów. 90% naszych partnerów to osoby które przebywają na stałe za granicą lub  mają pracę zawodową która nie pozwala im na sprawowanie pieczy nad mieszkaniem.

Jaki typ nieruchomości ?

Jesteśmy mała firmą, która ceni sobie najwyższy standard usług, dlatego też wszystkie nasze mieszkania traktowane są w sposób indywidualny. Do oferty zarządzania przyjmujemy mieszkania w każdym standardzie i lokalizacji. Warunkiem przyjęcia mieszkania jest wstępne spotkanie, na podstawie którego określamy czy dane mieszkanie nadaje się do zarządzania.

Jak to działa ?

Po spotkaniu i ocenieniu możliwości nieruchomości, podpisujemy umowę o zarządzenie. Aby móc w pełni administrować lokalem niezbędne jest także pełnomocnictwo, które umocuje nas do podpisywania i rozwiązywania umów, a także do występowania przed różnymi organami jak Urząd Skarbowy czy różnego rodzaju dostawcami mediów. Przy dużych wspólnotach ściśle współpracujemy z zarządcami nieruchomości, o czym właściciel nieruchomości jest na bieżąco informowany. Każde mieszkanie jest szczegółowo opisane, w dwóch językach na naszej stronie a także na portalach z którymi współpracujemy – dzięki temu właściciel widzi jaki jest status i stan mieszkania.

Czas na szukanie najemcy

Dzięki temu, że jesteśmy małym biurem nieruchomości, mamy możliwość znaleźć najemcę na każdą nieruchomość która jest przyjęta w systemie zarządzania. Opcja zarządzania mieszkaniem z wynajmem daje Państwu wiele korzyści:

Koszty

Firma pobiera 10% wartości miesięcznego czynszu tylko w momencie kiedy mieszkanie jest wynajęte.

BRAK OPŁAT STARTOWYCH

Usługi dodatkowe

Jeśli planujesz kupić nieruchomość pod wynajem i jest to Twoje pierwsze mieszkanie inwestycyjne. Skontaktuj się z nami, dla takich klientów posiadamy pełną ofertę która zaczyna się od zakupu poprzez wykończenie i finalnie wynajęcie mieszkania.

CZAS NA KONTROLOWANY WYNAJEM Z PAKIETEM KORZYŚCI
Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o szczegóły